Garmin GPSMAP 8412xsv

4 619 € su PVM -14%
3 940 € su PVM

Teirautis Pridėti į mėgstamų sąrašą Grįžti atgal

Sukurta jūsų vairinei.

„HD IPS“ JUTIKLINIS EKRANAS

10, 12 arba 16 colių dydžio monitorius rodo vaizdą platesniu kampu ir ypač ryškiai, taip pat jo vaizdas gerai matomas saulės šviesoje net dėvint poliarizuotus akinius nuo saulės.

PAPRASTOS, PATRAUKLIOS MONTAVIMO GALIMYBĖS

Galite sumontuoti kelis monitorius vienoje plokštumoje ir taip gauti elegantišką vairinę su vienu stiklu nuo vieno krašto iki kito, arba juos įleisti.

„GRID™ 20“ NUOTOLINIS VALDYMAS

Pasirenkamas, lengvai naudojamas GRID 20 nuotolinės duomenų įvesties prietaisas suteikia galimybę intuityviai pasiekti ir valdyti visą „Garmin“ laivo sistemą nuotoliniu būdu.

Matykite pasaulį po laivu.

TRADICINIO IR SKENUOJAMOJO SONARŲ PALAIKYMAS

Integruotas palaikymas 1 kW dviejų kanalų CHIRP tradiciniam sonarui, dar geriau atskiriančiam objektus, ir „ClearVü“ bei „SideVü“ skenuojamiesiems sonarams, suteikiantiems galimybę matyti iki 300 metrų po laivu ir aplink jį esant 260 kHz (reikalingas atskirai parduodamas keitiklis).

PANOPTIX™ SONARO PALAIKYMAS

Susiekite savo jūrlapių braižytuvą (kartploterį) su „Panoptix“ arba „Panoptix LiveScope™“ aiškiai suprantamus duomenis teikiančiu tiesioginiu sonaru (keitiklis parduodamas atskirai), padedančiu viską aplink laivą matyti realiuoju laiku.

 

 

Plaukite ir naviguokite lengvai.

„GARMIN SAILASSIST™“ BURIAVIMO FUNKCIJOS

Peržiūrėkite kurso linijas, lenktynių starto linijos patarimus, patobulintą vėjų rožę, krypties ir kurso pagal sausumą linijas, faktinių vėjo duomenų laukus ir potvynių / srovių / laiko slankiklį, vėjo kampą, dreifą, vėjo greitį ir dar daugiau.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KARTOGRAFIJA

Neprilygstama aprėptis ir detalumas naudojant pasirenkamus „BlueChart® g3“ priekrančių žemėlapius su integruotu „Garmin“ ir „Navionics®“ turiniu bei „Auto Guidance“1 technologija.

 

 

Laive prisijunkite prie visų įrenginių.

„GARMIN“ JŪRINIS TINKLAS

Jei laive yra keli suderinami „Garmin“ įrenginiai, tarp jų galite bendrinti informaciją – žemėlapius, naudotojo duomenis, radaro duomenis ir IP kameros vaizdo įrašus.

NMEA 2000® IR NMEA 0183 TINKLAI

Iš vieno ekrano prisijunkite prie autopilotų, skaitmeninio perjungimo funkcijų, orų informacijos, „FUSION-Link™“ garso sistemos, laikmenų, VHF, AIS ir ne tik.

PROGRAMA „ACTIVECAPTAIN®“

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys susieja su nemokama ir universalia mobiliąja programėle, kuri užtikrina prieigą prie funkcijos „OneChart™“, išmaniųjų pranešimų2 , programinės įrangos naujinių, vairinės, „Garmin Quickdraw™“ bendruomenės duomenų ir kitų funkcijų.

INTEGRUOTOS „BLUETOOTH®“ IR „ANT“ TECHNOLOGIJOS

Prijunkite mėgstamus įrenginius, pvz., „quatix®“ laivybos laikrodžius, „gWind™ Wireless 2“ keitiklius, „GNX™ Wind“ laivybos prietaisus ir belaidžius nuotolinio valdymo pultus.


Techninė specifikacija


DIMENSION 11.9" x 8.5" x 3" (30.3 cm x 21.6 cm x 7.6 cm)
TOUCHSCREEN  YES
DISPLAY SIZE 10.1" x 5.7"; 11.6" diagonal, 25.7 cm x 14.5 cm; 29.5 cm diagonal
DISPLAY RESOLUTION 1920 x 1080 pixels
DISPLAY TYPE FHD, IPS
WEIGHT

6.2 lbs (2.8 kg)

WATERPROOF

IPX7

MOUNTING OPTIONS Bail, flat or flush (Garmin does not offer any hardware or accessories for a flat-mount installation. Professional tools and knowledge is required.)

Teirautis Garmin GPSMAP 8412xsvSu jumis susisiekti: