Elektrinis variklis Haswing Protruar 1.0

Haswing Protruar 1.0 12V (50744) - geras pasirinkimas norintiems pajausti aukštesnių technologijų privalumus - didesnę galią bei ekonomiškas elektros energijos sąnaudas.

Galia - 65Lbs / 600W  ir 1AG kaip traukos ekvivalentas benzininiam varikliui. Tokios galios pakanka išjudinti ir nedidelę jachtą, su valtimi apie 4 metrų dydžio visose situacijose jausitės užtikrintai - nei vėjas, nei bangos, nei įrangos svoris nesutrukdys pasiekti numatytų tikslų. Trijų menčių sraigtas sukurs optimalią trauką ir greitį.

Ekonomiškos energijos sąnaudos - tai pasiekiama dėl šių suderintų faktorių – nedidelis, lengvas ir aptakus variklio korpusas (mažesnis vandens pasipriešinimas), Brushless (bešepetėlinis) trijų fazių 12V variklis, Maximizer (impulsinė srovės tiekimo) technologija, elektroninis, bekontaktinis greičio valdymas. Jokių pasenusių kontaktinių perjungėjų, varžų, jokios šepetėlių trinties – vien tik taupymas! Žinoma stebuklų nebūna, daug priklausys ir nuo jūsų plaukimo stiliaus, ne tik nuo akumuliatoriaus ar ežero dydžio - pasirinkęs optimalų greitį lengvai išplaukiosite visą dieną. Dar lengviau tai kontroliuosite, stebėdami variklyje esantį akumuliatoriaus talpos indikatorių, jis visada parodys, kada jau laikas sukti link namų. Galioja pagrindinė taisyklė, naudojantis elektrinėmis transporto priemonėmis, kuo lėčiau – tuo toliau ir ilgiau.

Ergonomika ir patogumas - daugiau jokių "kampuotų" bėgių, variklio galios / apsukų pasirinkimas švelnus, laipsniškas, tiksliai pasirinksite idealų greitį ir velkiautojo masalas judės kaip iš natų.Valtyje reguliuojamo kampo teleskopinę rankeną įvertins kiekvienas – ji prisitaikys, nesvarbu ar žvejojate stovint ar sėdint. Bagažinėje lengvai rasite jam vietos, nulenkus žemyn rankeną jis tampa labai kompaktišku. Protruar 1.0 sveria tik 6,3 kg, t.y. apie 30% mažiau už silpnesnį 55 lbs galios standartinį šepetėlinį variklį (apie 9kg). Teoriškai galimas ir lengvesnis (mažesnės talpos) akumuliatorius, nes dėl pažangių technologijų ir taupymo galite suvartoti mažiau elektros energijos.

Kokybė - variklis pagamintas praėjus ne tik gamintojo, bet ir praktinius bandymus realiomis sąlygomis - viso pasaulio žvejai šiuo varikliu naudojasi nuo 2018 metų. Apie pačius Brushless variklius sakoma – “amžini”, apart guolių ir riebokšlio nėra kam dilti. Variklio startas švelnus, yra apsauga nuo viršytos apkrovos, temperatūros. Sraigtą mechaniškai saugo apačioje esantis pelekas.Suteikiama 24 mėn. garantija, o atsitikus gedimui – visada pasiūlysime ir detales, ir serviso paslaugas, ir praktiškų patarimų.

Kaina - šis variklis 100% vertas šios sumos pinigų, tai yra didelis žingsnis į priekį elektrinių valčių variklių segmente, galėsite mėgautis ilgu, lengvu ir kokybišku poilsiu ant vandens.

Gamta jums padėkos. Plauksite tyliai, neteršdami vandens ir nieko aplink netrikdydami, ar tik ne to mes visi ir ieškome gamtoje?

Jokių apribojimų - plaukite visur, kur tai įmanoma daryti, bet kuriuo metu, nelaukiant navigacijos pradžios ar kitokių apribojimų pabaigos, be valties registracijos procedūrų ir su tuo susijusių išlaidų!

 

Naujausios technologijos - nuotraukoje Haswing Protruar 1.0 trifazis bešepetėlinis variklis


Techninė specifikacija


Įtampa nominali
12V
Galingumas Ag
1 Ag
Įtampa Min / Max
11V / 14,8V
Maksimali trauka
65 lbs
Srovė A nominali / maksimali
45 / 50
Pavaros
0-100% į abi puses
Galia W nominali / maksimali
540 / 600
Baterijos lygio indikatorius
Yra
Taupymo funkcija (Maximizer)
Yra
Ištraukiama rankena
Taip
Lankstoma rankena
Taip
Svoris, kg
6,7 kg
Kojos ilgis
92cm
Gamintojas
HASWING
Garantija
24 mėn.

Teirautis Elektrinis variklis Haswing Protruar 1.0Su jumis susisiekti: