Haswing Protruar 3.0 12V elektrinis variklis

Haswing Protruar 3.0 12V (50756) - bene vienintelis didelės galios elektrinis pakabinamas valties variklis mūsų rinkoje, kuriam pakanka vieno didesnės talpos 12V akumuliatoriaus.

Galia - 110 Lbs / 900W / maks 75 Amp / apie 3-4 AG kaip traukos ekvivalentas benzininiam varikliui. Tokios galios pakanka varyti didesnę valtį, jachtą, motorlaivį ar plaustą. Vidaus vandenyse nei vėjas, nei bangos nesutrukdys pasiekti numatytų tikslų. Trijų menčių sraigtas sukurs optimalią trauką ir greitį.

Ekonomiškos energijos sąnaudos - tai pasiekiama dėl šių suderintų faktorių – nedidelis, lengvas ir aptakus variklio korpusas (mažesnis vandens pasipriešinimas), Brushless (bešepetėlinis) trijų fazių 12V variklis, Maximizer (impulsinė srovės tiekimo) technologija, elektroninis, bekontaktinis greičio valdymas. Jokių pasenusių kontaktinių perjungėjų, varžų, jokios šepetėlių trinties – vien tik taupymas! Žinoma stebuklų nebūna, daug priklausys ir nuo jūsų plaukimo stiliaus, ne tik nuo akumuliatoriaus ar ežero dydžio - galioja pagrindinė taisyklė naudojantis elektrinėmis transporto priemonėmis, kuo lėčiau – tuo toliau ir ilgiau. Dar lengviau tai kontroliuosite, stebėdami variklyje esantį akumuliatoriaus talpos indikatorių, jis visada parodys, kada jau laikas sukti link namų. 

Ergonomika ir patogumas - variklio galios / apsukų pasirinkimas kontroliuojamas elektronikos, todėl yra švelniai laipsniškas, tiksliai pasirinksite idealų greitį žvejojant ar pramogaujant.

Kapitonas įvertins reguliuojamo kampo teleskopinę rankeną - laivui valdyti rumpelį pasieksite stovint, sėdint, ar nuo specifinio jachtos tranco. Kokpite, kajutėje, sandėliuke ar bagažinėje lengvai rasite varikliui vietos pasidėti, nes nulenkus žemyn rankeną jis tampa kompaktišku. 

Kokybė - variklis naujo modelio, bet pagamintas pagal Protrutrar 1.0 technologiją kurią išbandė ne tik gamintojas, bet realiomis sąlygomis atliko praktinius bandymus daugelio šalių žvejai, kiti vandens mylėtojai nuo 2017 metų. Apie pačius Brushless variklius sakoma – “amžini”, apart guolių ir riebokšlio nėra kam dilti. Variklio startas švelnus, yra apsauga nuo viršytos apkrovos, temperatūros. Sraigtą mechaniškai saugo apačioje esantis pelekas.

Suteikiama 24 mėn. garantija, o atsitikus gedimui – visada pasiūlysime ir detales, ir serviso paslaugas, ir praktiškų patarimų.

Kaina - šis variklis nėra pigus, bet sutaupysite pirkdami vieną, o ne du akumuliatorius, kurių reikėtų kitiems tokios galios varikliams, sutaupysite taip brangią vietą jūsų laive, lengviau pritaikysite saulės bateriją 12V akumuliatoriaus papildomam įkrovimui.

Gamta jums padėkos. Plauksite tyliai, neteršdami vandens ir nieko aplink netrikdydami, ar tik ne to mes visi ir ieškome gamtoje?

Jokių apribojimų - plaukite visur, kur tai įmanoma daryti, bet kuriuo metu, nelaukiant navigacijos pradžios ar kitokių apribojimų pabaigos, be valties registracijos procedūrų ir su tuo susijusių išlaidų!

Naujausios technologijos - nuotraukoje Haswing Protruar trifazis bešepetėlinis variklis

 

 

Kuo be variklio galios skiriasi Protruar 3.0 / 5.0 nuo Protruar 1.0

Protruar 3.0 / 5.0 Protruar 1.0
Nerūdijančio plieno variklio "koja" Aliumininė variklio "koja"
Aliumininė variklio tvirtinimo prie tranco konstrukcija Plastikinė variklio tvirtinimo prie tranco konstrukcija
Yra magnetinis saugos raktas Nėra magnetinio saugos rakto

Techninė specifikacija


Įtampa nominali
12V
Galingumas Ag
3 Ag
Variklio svoris, kg
14,2 kg
Maksimalios apsukos
1250 aps/min
Maksimali trauka
110 lbs
Srovė A nominali / maksimali
60 / 75
Pavaros
0-100% į abi puses
Galia W nominali / maksimali
800 / 900
Baterijos lygio indikatorius
Yra
Taupymo funkcija (Maximizer)
Yra
Ištraukiama rankena
Taip
Lankstoma rankena
Taip
Kojos ilgis
92cm
Gamintojas
HASWING
Garantija
24 mėn.

Teirautis Haswing Protruar 3.0 12V elektrinis variklisSu jumis susisiekti: